Prekių katalogas

Linijiniai guoliai ir velenai

 • Privalumai:
  • Lengva naudoti
  • Mazgai (viengubi, dvigubi, keturgubi) galimi praktiškai bet kuriai įrangai.
  Ypatybės:
  • Platus asortimentas; nuo 3mm iki 80mm veleno diametro.
  • Galimas ir nerūdyjančio plieno variantas
  • Gamykloje sutepti guoliai ir guolių mazgai virtualiai visai eksplotavimo trukmei
  Linijiniai guoliai (dar vadinami kaip guolių įvorės ar velenų kreipiančiosios) ya pigiausiais ir plačiausiai naudojamas linijinių kreipiančiųjų sistemų variantas įvairiausiuose įrenginiuose. Kreipiantysis principas susideda iš trijų elementų: linijinio guolio, guolio korpuso ir precizinio veleno. Plati gama diametrų, derinant su skirtingais guolių tipais, korpusais ir velenais, leidžia lengvai surinkti ir naudoti. Velenų kreipiančiosios užtikrina mažą trintį su neribotu keliamuoju našumu.
  Linijiniai Ewellix guoliai yra galimi kelių tipų: kompaktiniai LBB (ISO 1 serija) kaip standartiniai ir LBC (ISO 3 serija). Abiem versijoms Ewellix gali pasiūlyti tiek viengubus, tiek dvigubus, tiek keturgubus guolių mazgus su atitinkamais velenų tvirtinimo blokais ir laikikliais. Papildomai galime pasiūlyti precizinių velenų pagamintų iš įvairių metalo lydinių skirtingų darbinių salygų reikalaujantiems velenams.
  Ewellix linijiniai guoliai ir mazgai yra sutepti su aukštos kokybės SKF guolių tepalu LGEP2. Naudojant dvigubai užsandarintus guolius (2LS), daugumoje atvejų papildomas tepimas nereikalingas, nes teorinis pakartotinio tepimo intervalas viršija guolio tarnavimo trukmę. Guoliai, kurių velenų diametras yra 5mm arba mažesnis, nėra sutepti.

  DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA--->