Prekių katalogas

Bronzinės įvorės

 • Valcuoti bronziniai slydimo guoliai yra su flanšais arba be flanšų. Šiuos slydimo guolius galima įsigyti perforuotus arba su vidinėmis tepimo kišenėmis (koriu). Valcuotus bronzinius slydimo guolius tiek su flanšu, tiek be flanšo reikia sutepti. Tinka didelėms apkrovoms.

  WB702/WF-WB702
  • Puikus atsparumas didelėms apkrovoms;
  • Gali būti naudojami sunkiomis sąlygomis;
  • Puikios tepimo savybės dėl tepimo kiaurymių.
  Cilindriniai guoliai skirti ašiniam ir radialiniam judėjimui.
  WB702 bronzinės slydimo įvorės skirtos tiek radialiniam, tiek ašiniam judėjimui. Guoliai pagaminti šalto valcavimo būdu iš homogeninio bronzos lydinio ir dėl to guolis įgyja puikias darbines savybes. Flanšai ant įvorių įgalina įvores atlaikyt ir ašines apkrovas. Standartinių dydžių įvorės yra su skylutėmis, kurios išdėstytos tam tikra specialia tvarka, visu įvorės paviršiumi.
  Įvorių skylutės tarnauja kaip tepalo rezervuarai ir dėl to labai greitai suformuoja tepalo plėvelę ant slystančio paviršiaus ir labai greitai sumažina trintį. WB702 įvorių metalo savybės, kartu su perforavimu ir kalibravimu, daro šias įvores ypatingai atsparias apkrovoms ir puikiai tikančias statybinei bei kitai bekelės technikai, kur judančias dalis veikia vidutinės ir didelės apkrovos bei lėtas judėjimas.
   

  WB700 / WF-WB700
  • Toleruoja pakankamai dideles apkrovas ir smūgius;
  • Dirba gerai net pakankamai purvinoje aplinkoje;
  • Geras temperatūros išsklaidymas.
  WB700 tipo slydimo guoliai yra gaminami iš homogeninės bronzos, dėl ko įgyja išskirtines savybes. WB700 guolių versija su flanšais atlaiko ašines apkrovas. Guolio vidiniame paviršiuje yra deimanto formos tepimo įdubos.
  Įdaužos tarnauja kaip tepalo rezervuarai, dėl to judesio pradžios metu greitai suformuoja tepalo plėvelę ir sumažina startinę trintį. WB700 medžiagos savybės, kartu su įdaužų formavimu ir kalibravimu, daro šias įvores ypač tinkamas statybinei technikai, kur atsiranda vidutinės ar aukštos apkrovos ir santykinai lėti judesiai.