Prekių katalogas

Apmokėjimas

 • Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai

  DĖMESIO! PREKIŲ PRISTATYMO KAINA APSKAIČIUOJAMA ATSKIRAI PAGAL UŽSAKYMO SVORĮ. KLIENTAS APIE TAIKOMĄ PRISTATYMO KAINĄ YRA INFORMUOJAMAS KOMPONENTAIPRAMONEI.LT VADYBININKO PRIEŠ PATVIRTINANT UŽSAKYMĄ. 

  5.1. El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
  5.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Jei prekės sandelyje nėra, reikalingas Pardavėjo patvirtinimas. Gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu, tokiu atveju, prekės pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 d.d ar daugiau. Kilus klausimams dėl užsakymo, galima rašyti el. paštu info@komponentaipramonei.lt
  5.3. Prekių kainos el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais kartu su PVM.
  5.4. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
  5.4.1. Atsiskaitymas naudojantis el. bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema. Pinigus Pirkėjas perveda į el. parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko el. bankininkystės sistemoje.
  5.4.2. Atsiskaitymas banko pavedimu – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į el. parduotuvės banko sąskaitą.
  5.5. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.
  5.6. Atsiskaityti taip pat galima naudojantis Paysera sistema.