Prekių katalogas

Centrinio tepimo sistemos

 • APIE TRIBOTEC

  TRIBOTEC žinomas centrinio tepimo sistemų, tepimo technologijos produktų, tikslaus dozavimo ir bėgių transporto priemonių technologijų gamintojas ir tiekėjas Europoje bei už Europos žemyno ribų. TRIBOTEC kuria glaudžius santykius su klientais, siūlydama aukštos kokybės produktus ir profesionalias paslaugas, dirbdama kartu su atstovais. Įmonė įkurta 1925 m., tačiau TRIBOTEC pavadinimas įmonei suteiktas 1995 m. Įmonės būstinė ir gamykla yra Brno (Čekijos Respublika) ir jau daugelį metų TRIBOTEC pasitiki pirmaujančios Čekijos rinkos įmonės. UAB VALTRALITA IR TRIBOTEC gali pateikti išsamų pasiūlymą, skirtą klientams iš beveik visų pramonės šakų. Gamintojas pristato savo gaminius į daugelį Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos šalių. TRIBOTEC siekia nuolatos plėsti savo produktų pasiūlą. TRIBOTEC įmonė vertina ir puoselėja tradicijas, tačiau nevengia diegti inovatyvių sprendimų ir modernių technologijų.

  UAB VALTRALITA kartu su TRIBOTEC vertina visus klientus ir siekia patenkinti kiekvieno kliento individualius lūkesčius bei poreikius.

                              

  TEPIMO SISTEMOS

  TRIBOTEC siūlomos centrinės tepimo sistemos tai- modernūs sprendimai, skirti mašinoms ir pramoniniams įrenginiams. Pagrindinis jų vaidmuo yra užtikrinti geresnį sutepimą reguliariais intervalais tiekiant nedidelius, bet tiksliai išmatuotus tepalo kiekius į trinties mazgą.
  Tepimo sistemų naudojimo pranašumai:
  • sumažinti besitrinančių elementų nusidėvėjimą,
  • sumažinti gedimų galimybę,
  • sumažinti tepalų sąnaudas,
  • mašinų pavaros energijos poreikio sumažinimas,
  • geresnė guolio apsauga nuo užteršimo,
  • pratęsti laikotarpius tarp remonto darbų,
  • padidinti gamybos efektyvumą,
  • geresnis tepimas prailgina mašinų tarnavimo laiką.
  Šių sistemų naudojimas yra techninio sąmoningumo ir noro sumažinti gamybos sąnaudas apraiška. Centrinė tepimo sistema sumažina žmonių dalyvavimą šiame procese ir sumažina su tuo susijusius nepatogumus bei klaidų galimybę. Tai taip pat tokiu būdu yra saugoma ir tausojama aplinka.

  CENTRINĖS TEPIMO SISTEMOS

  Centrinė tepimo sistema – tai investicija, kuri greitai atsiperka. Jos naudojimas yra svarbus, visų pirma, siekiant išlaikyti maksimalų specializuotų mašinų efektyvumą. Tinkamas tepimas apsaugo nuo ankstyvo įvairių komponentų susidėvėjimo. Tokiu atveju, sumažinama netikėtų gedimų rizika. Be to, reikia atsiminti, kad tepalas taip pat veikia kaip konservantas. Jis išlaiko dalis švarias ir apsaugo nuo korozijos. Taigi centrinė tepimo sistema leidžia optimizuoti procesus, susijusius su specializuotų mašinų, pavyzdžiui, pramoninių, naudojimu. Teisingas tepimas žymiai sumažina rimtų gedimų riziką. Tai garantuoja darbų tęstinumą – jokių prastovų, kurios daugeliu atvejų gali pasirodyti itin brangios.
  Tai taip pat svarbu efektyvumui. Rankinis mašinų tepimas yra netikslus ir dažniausiai per retas. Be to, tai dažnai daroma, kai įrenginiai neveikia (yra sustabdyti). Tepalas gali kauptis tik vienoje vietoje, todėl neatlieka savo paskirties tinkamai. Be to, kai sutepimas atliekamas daugelyje skirtingų taškų, prarandamas laikas. Gerai suderintos centrinio tepimo sistemos visiškai išsprendžia visus šiuos trūkumus.
  Įprastą centrinę tepimo sistemą sudaro tepimo pompa, dozatoriai arba skirstytuvai, montavimo ir surinkimo elementai, taip pat priedai, valdymas ir automatika. TRIBOTEC tiekia visus būtinus komponentus profesionaliai tepimo sistemai sukurti.

  Tepimo sistemų tipai:

  vienos linijos sistemos
  • dviejų linijų sistemos
  • purškimo sistemos
  progresyvios sistemos
  • daugialinijinės sistemos
  • alyvos/oro sistemos

  Mes teikiame sistemas, leidžiančias sutepti mašinas ir įrenginius beveik visoms pramonės šakoms:

  • sunkioji pramonė,
  • kasyba,
  • metalurgijos pramonė,
  • cemento pramonė,
  • mašinos,
  • energijos gavybos pramonė,
  • maisto pramonė.

  Patikimos ir modernios centrinio tepimo sistemos

  TRIBOTEC įmonė jau daugelį metų gamina tokio tipo įrangą. TRIBOTEC gali pasigirti didele patirtimi ir moderniausia gamykla. Žinoma, orientuojamės tik į patikrintus technologinius sprendimus ir tvirtas medžiagas. Mūsų centrinės tepimo sistemos puikiai tinka net ir sunkiausiomis darbo sąlygomis. Kadangi siūlome platų sprendimų asortimentą, klientai gali lengvai juos pritaikyti pagal savo individualius poreikius. Savo gaminiais prekiaujame ne tik Lenkijoje ir Europoje. Platinimas apima ir kitus žemynus, o kiekviename pasaulio kampelyje centralizuotos tepimo sistemos yra labai vertinamos. Tad kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu jau dabar. Teikiame techninę pagalbą ir, svarbiausia, garantuojame, kad mašinų tepimas naudojant mūsų įrankius bus kuo efektyvesnis.

  Produktai

  Centrinis mašinų tepimas

  TRIBOTEC pirmiausia yra centrinis įrenginių tepimas (guolių tepimo sistemos), cirkuliacinis tepimas (tepimo mazgai), tepimo technologijos produktai ir priedai, todėl mūsų įmonės pasiūla orientuota į aukščiausios klasės mašinas ir sprendimus, skirtus tepimo ir dozavimo sistemoms. TRIBOTEC, kaip gamintojas, turintis ilgametę patirtį, savo klientams siūlo visą prietaisų ir priedų asortimentą. Specializuojasi tvirtų ir patikimų dalių, taip pat visapusiškų centrinių tepimo sistemų gamyboje ir platinime. Lanksčiai prisitaiko prie nuolat keliamų rinkos standartų ir šiuolaikinių pramonės įmonių poreikių. Centrinis tepimas yra patikimo ir ilgo mašinos veikimo pagrindas, taigi ir su jos eksploatacija susijusių sąnaudų optimizavimo pagrindas. TRIBOTEC yra pripažinti šio asortimento gamintojai ir tiekėjai, todėl siūlo itin platų prekių asortimentą. Tai daugiausia kompleksinės mašinų ir prietaisų tepimo sistemos, taip pat atskiri komponentai centrinės tepimo sistemos konstravimui, tokie kaip: siurbliai, skirstytuvai, dozatoriai, tvirtinimo detalės ir surinkimo elementai, automatikos, stebėjimo ir valdymo elementai. TRIBOTEC gaminamos sistemos, leidžiančios centrinį mašinų tepimą, yra labai vertinamos ne tik Čekijoje ir Europos žemyne, bet ir daugelyje Afrikos, Amerikos ir Azijos šalių. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai puikiai veikia pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ir visada garantuoja efektyvią specializuotos pramonės įrangos apsaugą ir priežiūrą.

  Recirkuliacinis ir centrinis tepimas – atraskite TRIBOTEC siurblių ir priedų asortimentą

  Kiekvienos Įrenginio širdis yra tepimo pompa (tepalo arba alyvos pompa). Taigi galime pasiūlyti pompų beveik visų tipų tepalų dozavimo sistemoms: vienos linijos, dviejų linijų, progresyvių, daugialinijinių, purškiamų, cirkuliacinio tepimo. Pompos gali būti varomos elektriniu, pneumatiniu ir mechaniniu (rankiniu arba kojiniu) būdu. Taip pat tiekiame platų dozatorių, kolektorių ir purkštukų asortimentą kiekvienam tepimo sistemos tipui. Šiuos pagrindinius elementus papildo priedai ir aksesuarai. Taigi rasite lanksčių žarnų (poliamido ir daugiasluoksnių), taip pat cinkuoto plieno, nerūdijančio ir vario vamzdžių. Žinoma, siūlome tvirtinimo kronšteinus vamzdžiams ir kabeliams. Taip pat siūlome lakštinio metalo laikiklius, metalinius laikiklius su guminiu įdėklu ar blokelius, kurie naudojami santechnikoje. Platus tvirtinimo detalių asortimentas leis lengvai sukurti net sudėtingiausią centrinę įrenginių tepimo sistemą. Papildomai galime pasiūlyti reikiamus jutiklius ir indikatorius (slėgis, lygis, srautas) bei paruošti pilną sistemos veikimo kontrolę ir stebėjimą. Tarp TriboTec gaminių taip pat yra elektromechaninės (maitinamos baterija ir varomos mechaniškai) vieno taško tepalinės, skirtos atskiriems guoliams tepti. Visi tiekiami įrenginiai ir priedai atitinka aukščiausius patvarumo standartus. TRIBOTEC investuoja į modernią techniką, kurios dėka nuolat gerina produkcijos kokybę – visada palaiko aukščiausią kokybės lygį. TRIBOTEC rengia profesionalius projektus, naudoja aukščiausios kokybės medžiagas, kad darbai būtų atlikti tiksliai. Visa tai reiškia, kad centrinis ir cirkuliacinis tepimas, atliekamas naudojant TRIBOTEC prietaisus, veiks praktiškai visomis sąlygomis. Tai patvirtina daugybė teigiamų klientų atsiliepimų.